Nasze Liceum od dawna szczyci się bardzo wysokim poziomem zdawalności egzaminów maturalnych. Również po tegorocznej sesji rezultaty naszych tegorocznych absolwentów (uczniowie, którzy ukończyli LILO w bieżącym roku szkolnym 2017/2018) napawają nas dumą. Podczas gdy w skali kraju, na poziomie liceów ogólnokształcących, sukces odniosło zaledwie ponad 85,3% maturzystów(komunikat CKE), w Kościuszce świadectwa maturalne odebrało 97% tegorocznych absolwentów! Po sesji poprawkowej liczymy na 100%.
Gratulujemy wszystkim maturzystom a szczególnie tym, którzy uzyskali maksymalny wynik z egzaminów. Możemy pochwalić się ośmioma „setkami” czyli egzaminami zdanymi na 100% (trzema z języka polskiego na poziomie rozszerzonym, jedną z matematyki na poziomie podstawowym i czterema z języka angielskiego na poziomie podstawowym).

Wszystkim, którzy odebrali świadectwa życzymy, by były one przepustką na wymarzone studia!