Dzisiaj jest poniedziałek, 20 listopada 2017 r. imieniny: Anatola, Edyty, Rafała
Dodaj do ulubionychStartuj z nami
   Informacje: Obchody Święta Niepodległości ::Światowy Tydzień Przedsiębiorczości ::Święto Niepodległości w Rembertowie ::I Bieg Niepodległościowy ::III miejsce w WOM ::
Szukaj:

strona główna
galeria
facebook
ogłoszenia
rekrutacja

patron szkoły
historia szkoły
ślubowanie

kontakt
dokumenty
organizacja roku
uroczystości
kadra nauczycielska
baza lokalowa
wynajem sal
pedagog, psycholog
uczelnie patronackie
osiągnięcia
Wars i Sawa

dzwonki
samorząd
podręczniki
konsultacje
maturzyści
gazeta szkolna
wolontariat
biblioteka
doradztwo zawodowe

zebrania
wychowawcy klas
rada rodziców
dziennik elektroniczny

:: Apel klas mundurowych
Data dodania: 2016-11-28

W dniu 21.11.2016 r. na terenie Akademii Sztuki Wojennej odbył się uroczysty Apel Uczniów Klas Mundurowych w ramach Konferencji Eksperckiej dotyczącej Wojsk Obrony Terytorialnej, w którym wzięli udział wyróżnieni uczniowie z klas wojskowych.

W trakcie uroczystego apelu wyróżnienie za patriotyczną postawę i szczególną aktywność w rozwijanie ruchu proobronnego w swoim środowisku szkolnym z rąk Dowódcy Garnizonu Warszawa gen. bryg. Roberta Głąba odebrał Damian Woźniak - uczeń klasy IIA.

Nasza szkoła podczas uroczystości wystawiła poczet sztandarowy w składzie: Piotr Galemba, Krzysztof Poźlewicz, Damian Gawron.

Po zakończeniu apelu i konferencji uczniowie mogli obejrzeć wystawę produktów Polskiej Grupy Zbrojeniowej dedykowanej formacji Obrony Terytorialnej. Dużym zainteresowaniem uczniów cieszyła się ekspozycja wyposażenia drużyny lekkiej piechoty oraz strzelanie z MSBS-a. Na samym końcu mieliśmy okazję posmakować wojskowej grochówki.

zdjęcia - Milena Świercz


konferencja na temat WOT- artykuł


Relacja z uczniowskiego apelu i konferencji eksperckiej nt. Wojska Obrony Terytorialnej Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej
Zobacz album tej aktualności

Ostatnio dodane zdjęcia: