Dzisiaj jest poniedziałek, 20 listopada 2017 r. imieniny: Anatola, Edyty, Rafała
Dodaj do ulubionychStartuj z nami
   Informacje: Obchody Święta Niepodległości ::Światowy Tydzień Przedsiębiorczości ::Święto Niepodległości w Rembertowie ::I Bieg Niepodległościowy ::III miejsce w WOM ::
Szukaj:

strona główna
galeria
facebook
ogłoszenia
rekrutacja

patron szkoły
historia szkoły
ślubowanie

kontakt
dokumenty
organizacja roku
uroczystości
kadra nauczycielska
baza lokalowa
wynajem sal
pedagog, psycholog
uczelnie patronackie
osiągnięcia
Wars i Sawa

dzwonki
samorząd
podręczniki
konsultacje
maturzyści
gazeta szkolna
wolontariat
biblioteka
doradztwo zawodowe

zebrania
wychowawcy klas
rada rodziców
dziennik elektroniczny

:: Zebranie rodziców
Data dodania: 2016-12-02

Szanowni Państwo!
W dniu 8.12.2016 r. (czwartek) odbędzie się obowiązkowe zebranie rodziców uczniów klas I-III wg następującego harmonogramu:

17.30-18.00  Spotkanie rodziców  uczniów klas I (sala gimnastyczna) z panem Jackiem Znamierowskim, który od wielu lat na terenie naszego liceum prowadzi zajęcia w ramach autorskiego programu "Wiedza, praktyka, rozwój". W tym roku miał przyjemność przeprowadzić we wszystkich klasach pierwszych czterogodzinne zajęcia pt. "Tożsamość w niebezpieczeństwie uzależnień". Podczas spotkania terapeuta podzieli się z Państwem uwagami na temat swoich tegorocznych doświadczeń ze spotkań z naszą młodzieżą.

18.00-19.30 Zebrania w klasach - propozycje ocen i zagrożenia uczniów z poszczególnych przedmiotów.


Serdecznie zapraszamy.


Pan Jacek Znamierowski – magister pedagogiki, certyfikowany instruktor terapii uzależnień, terapeuta, trener i wykładowca. Wieloletni pracownik Centrum Odwykowego SP ZOZ w Warszawie, Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy, konsultant w Punktach Informacyjno–Konsultacyjnych na terenie Warszawy. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi, współuzależnionymi oraz z osobami z syndromem DDA / DDD.Ostatnio dodane zdjęcia: