Dzisiaj jest piątek, 28 lipca 2017 r. imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza
Dodaj do ulubionychStartuj z nami
   Informacje: Gratulujemy Naszym Maturzystom!!!! ::Drodzy Maturzyści! ::Zaproszenie ::Nagroda Burmistrza Dzielnicy ::Certyfikat uczestnictwa ::
Szukaj:

strona główna
galeria
facebook
ogłoszenia
rekrutacja

patron szkoły
historia szkoły
ślubowanie

kontakt
dokumenty
organizacja roku
uroczystości
kadra nauczycielska
baza lokalowa
wynajem sal
pedagog, psycholog
uczelnie patronackie
osiągnięcia
Wars i Sawa

dzwonki
samorząd
podręczniki
konsultacje
maturzyści
gazeta szkolna
wolontariat
biblioteka
doradztwo zawodowe

zebrania
wychowawcy klas
rada rodziców
dziennik elektroniczny


Konsultacje dla uczniów
w roku szkolnym 2016/17

L.p.
Nazwisko i imię nauczyciela
przedmiot
Temat
Dzień tygodnia/
Sala
od godz.
1.
Antuszewicz Urszula
j. hiszpański
j. francuski
Konsultacje z języka francuskiego i hiszpańskiego dla uczniów z trudnościami w nauce.
poniedziałek
s. 204
15.40
2.
Banaszewska Agnieszka
matematyka
fizyka
Konsultacje z matematyki / fizyki.
środa
s.312
14:45
3.
Chremeta Milena
j. angielski
Konsultacje z j. angielskiego
czwartek
s. 301
14:45
4.
Czubarowicz Mateusz
WF
Zajęcia sportowe
wtorek
SG/
siłownia
15:40
5.
Dąbrowska Joanna
j. polski
Koło teatralne
środa
s.204
15:00-17:00
6.
Dmowska Bogusława
chemia
WF
Konsultacje z chemii
Zajęcia z koszykówki.
piątek
s.310
SG
14:45
7.
Drabarz Beata
j. niemiecki
j. włoski
Konsultacje z j. niemieckiego i j. włoskiego.
poniedziałek
s.306
15:40
8.
Filipowicz Ewa
j. poslski
WOK
Przygotowanie do matury
poniedziałek
s.301
7:30
9. 
Gardzielik Dorota
historia
WOS
Konsultacje z historii i WOSu. Przygotowanie do matury
środa
s.303
14:45
10. 
Grzeszczak Marta
informatyka
Algorytmika i programowanie
czwartek
s.206
13:50
11. 
Hernik Jolanta
j. hiszpański
Konsultacje z j. hiszpańskiego.
czwartek
s.201
14:45
12. 
Komorowska Anna
matematyka
Konsultacje dla uczniów mających trudności ze zrozumieniem zagadnień z matematyki.
czwartek
s.201
13:55
14. 
Malczewska- Garsztkowiak Lidia
j. angielski
Przygotowanie do matury.
piątek
s.214
14:45
15. 
Matyja Małgorzata
WF
Piłka siatkowa chłopców.
wtorek
SG
15:35-16:20
i 16:20-17:05(SKS)
16. 
Obłąkowska Agnieszka
pedagog
Konsultacje pedagogiczne dla uczniów po wcześniejszym umówieniu osobistym lub telefonicznym.
poniedziałek
pok.307
14:00-15:00
17. 
Pastuszka Monika
j. angielski
Przygotowanie do sprawdzianów
wtorek
s.305
14:45
18. 
Pietrasiak Krzysztof
j.angielski
Język angielski A1-B2
piątek
s.211
14:45
19. 
Płomińska Joanna
biologia
przyroda
Konsultacje dla uczniów mających trudności ze zrozumieniem zagadnień biologicznych.
wtorek
s.308
wtorek,
14:45
20. 
Podgórska Anna
psycholog
Konsultacje psychologiczne dla uczniów po wcześniejszym umówieniu osobistym lub telefonicznym.
czwartek
pok.307
15:30-16:30
21. 
Przybysz Beata
EDB
EW, RM
Przygotowanie pocztu sztandarowego do udziału w uroczystościach.
czwartek
s.201
14:45
22. 
Sterniczuk Andrzej
historia
WOS
Konsultacje dla uczniów z trudnościami w nauce.
czwartek
s.205
14:40
23. 
Świętochowska Beata
matematyka
Przygotowanie do matury.
czwartek
s.203
14:45
24. 
Wakuła Bożena
geografia
PP
Konsultacje dla uczniów z trudnościami w nauce.
środa
s.205
14:40
25. 
Wasiek Agnieszka
WF
Piłka siatkowa dziewcząt.
środa
SG
15.35 -16.20
i 16.20-17.05(SKS)
26. 
Waśniewska Sylwia
j. angielski
Przygotowanie do matury dla klasy 3a.
czwartek
s.308
13:50
27. 
Wilk Jolanta
j. polski
WOK
Konsultacje dla uczniów.
środa
s.303
8:15
28. 
Wiśniewska Małgorzata
j. polski
WOK
Przygotowanie do matury z języka polskiego - poziom rozszerzony dla klasy 3a, 3b.
poniedziałek
s.302
7:30

 Uczniowie w razie potrzeb, po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem danego przedmiotu korzystają z konsultacji w innym terminie.





Zajęcia dla maturzystów w roku szkolnym 2016/17

Zajęcia rozwijające dla uczniów LILO w roku szkolnym 2016/17