Dzisiaj jest wtorek, 26 września 2017 r. imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
Dodaj do ulubionychStartuj z nami
   Informacje: Będziemy mieli nowe boisko ::Apel klas mundurowych ::Kiermasz podręczników ::stypendia dla uzdolnionych ::stypendium socjalne ::
Szukaj:

strona główna
galeria
facebook
ogłoszenia
rekrutacja

patron szkoły
historia szkoły
ślubowanie

kontakt
dokumenty
organizacja roku
uroczystości
kadra nauczycielska
baza lokalowa
wynajem sal
pedagog, psycholog
uczelnie patronackie
osiągnięcia
Wars i Sawa

dzwonki
samorząd
podręczniki
konsultacje
maturzyści
gazeta szkolna
wolontariat
biblioteka
doradztwo zawodowe

zebrania
wychowawcy klas
rada rodziców
dziennik elektroniczny


Prezydium – Zarząd Rady Rodziców:
w roku szkolnym 2016/17
Przewodnicząca R.R. – Wioletta Gąsior
Zastępca przewodniczącej R.R. – Husejnow Barbara
Sekretarz – Agnieszka Muszyńska

Szanowni Państwo!
U progu nowego roku szkolnego 2016/2017 pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową pomoc oraz zwracamy się z prośbą o dalsze zaangażowanie, nie tylko finansowe. Rada Rodziców działa w szkole jako reprezentacja wszystkich rodziców. Fundusze, którymi dysponujemy z Państwa wpłat, wracają bezpośrednio do naszych dzieci w postaci dofinansowania konkursów szkolnych i pozaszkolnych, nagród na koniec roku, imprez szkolnych i sportowych, wycieczek oraz wsparcia dla najuboższych uczniów. Bez Waszego wsparcia Szkoła nie da rady realizować wszystkich opisanych wyżej działań w tak szerokim zakresie. Sugerowana, niezmienna od wielu lat wpłata na Radę Rodziców to 100zł za semestr. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że wszelkie wpłaty mają charakter dobrowolny, a ich wysokość zależy od Państwa możliwości i chęci. Zdajemy sobie sprawę i rozumiemy, że dla niektórych to kolejny, kłopotliwy wydatek. Tym bardziej jesteśmy wdzięczni za każdą, nawet drobną wpłatę.

Liczymy na Państwa zrozumienie i wsparcie.

Zarząd Rady Rodziców


Dołączamy deklarację wpłat na Radę Rodziców, o której zwrot prosimy do 13.10.2016. Pozwoli to nam skonstruować preliminarz wydatków na dany rok szkolnySkładkę na Radę Rodziców można wpłacać:
  • bezpośrednio na konto Rady Rodziców:
    PKO BP XII / Oddział Warszawa 15 1020 1127 0000 1702 0007 8931 w tytule prosimy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę;
  • u skarbników klasowych
  • u przedstawicieli Rady Rodziców dyżurujących w trakcie trwania zebrań klasowych.  • Regulamin Rady Rodziców LILO na rok szkolny 2016/17 w przygotowaniu