4 kwietnia 2017 r. reprezentantka LI L.O. – Julia Florczak z klasy IC – godnie reprezentowała szkołę w Konkursie Piosenki Obcojęzycznej zorganizowanym przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Warszawie.

Od otrzymania jednej z głównych nagród dzieliły ją zaledwie 2 punkty, a od wyróżnienia – tylko 1! Trzeba przyznać, że poziom najlepszych młodych artystów był dość wyrównany, a o ostatecznej klasyfikacji zadecydowały eklektyczne gusta muzyczne jurorów.

Julia, którą wszyscy pamiętamy dzięki udanemu występowi uświetniającemu marcowe Święto szkoły, brawurowo wykonała utwór „Drag Me Down” z repertuaru zespołu One Direction. Dobór repertuaru pozwolił przełamać lekkie odrętwienie publiczności wywołane przez rzewne ballady dominujące w repertuarze. Julia była też jedną z nielicznych uczestniczek, które nie stroniły od ruchu scenicznego.

Gratulujemy udanego występu! Czekamy na kolejne (najbliższy już z okazji pożegnania klas III) i życzymy ciekawych muzycznych wyzwań i wielu sukcesów.

I nagrodę w konkursie zdobył zespół Sanatioreprezentujący XCIX L.O. im. Z. Herberta. Na uznanie jurorów zasłużyli m. in. tym, że wykonali swój własny utwór.

Powiązane posty