Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 dla klas I i II odbyła się 22.06.2018 w siedzibie naszej szkoły. Zaszczyt prowadzenia uroczystości mieli Julia Florczak i Łukasz Wróblewski z klasy II B.
Gośćmi naszej uroczystości byli przedstawiciele Dzielnicy Rembertów, Akademii Sztuki Wojennej, I Brygady Pancernej im . T. Kościuszki oraz prezes okręgu Rembertów ZNP.
Uroczystość rozpoczęliśmy od wprowadzenia pocztu sztandarowego oraz odśpiewania hymnu narodowego. Po przemówieniach pani dyrektor i zaproszonych gości nadszedł czas na podsumowania, nagrody i wyróżnienia.
Świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody otrzymały:
Gabriela Główka z klasy I A
Andżelika Godlewska i Paulina Dąbrówka z klasy 1 B
Magdalena Kryńska z klasy I D
Julia Kapla z klasy II C
Julia otrzymała także nagrodę za najwyższą frekwencję w szkole 100 %.
Następnie pani dyrektor oraz wychowawcy klas wręczyli nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i za wzorowe i bardzo dobre zachowanie.
Zostały także wręczone nagrody za: wyróżniającą pracę na rzecz szkoły i klasy, działalność artystyczną, osiągnięcia sportowe, zaangażowanie w edukację wojskową, udział w projekcie Młodzi w akcji oraz za sukcesy w szkolnym konkursie LI LO – zdrowe odżywianie.
Uroczystość zakończyła się programem artystycznym w wykonaniu uczniów klasy II B. Wiersz Juliana Tuwima pod tytułem „Rwanie bzu” wygłosiła Paulina Grusiecka, piosenkę pod tytułem „Tam, gdzie na mnie czekasz” wykonała Julia Florczak, piosenkę pod tytułem” Lustro” wykonała Weronika Flisek.
Szanowni Państwo wychowawcy i nauczyciele, drodzy uczniowie! Życzymy zdrowych i pełnych przeżyć wakacji!

 

Powiązane posty