Uroczystość w LI Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Warszawie po raz pierwszy odbyła się na nowy boisku szkolnym. Swą obecnością zaszczycili nas przedstawiciele Rady Dzielnicy Rembertów, Akademii Sztuki Wojennej, ZNP oraz NSZZ Solidarność.
Uroczystość przygotowali i prowadzili uczniowie klasy III B.
Julia Florczak zaśpiewała piosenkę pod tytułem One last time, Paulina Grusiecka wygłosiła wiersz pod tytułem Żegnaj lato.
Życzenia samych piątek kierujemy w szczególności do uczniów klas trzecich, którzy w tym roku przystąpią do egzaminów maturalnych. Oby okazały się dla was proste i przystępne i żeby ten ostatni rok w naszej szkole był nie tylko ciężką pracą, ale również przyjemnością i zabawą. Życzymy wam samych setek na maturze.
Nie zapomnieliśmy o naszych pierwszoklasistach. Pamiętajcie, że nie taki diabeł straszny, jak go malują i że każdy z nas był kiedyś w pierwszej klasie. Początki na pewno nie będą łatwe, ale wierzymy, że nasza szkoła stanie się Waszą szkołą, a nauka w niej będzie dla Was owocna i przyjemna. Cieszymy się że zasililiście nasze szeregi i będziecie wraz z nami tworzyć dobrą tradycję naszej szkoły. Liczymy, że włączycie się w jej życie, zadziwicie pomysłowością i energią.
Po uroczystości, przy dźwiękach piosenki Kabaretu Otto „Wakacje znów będą wakacje” uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami.

 

ASzWoJ 2018

 

 

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019 w LI Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Warszawie po raz pierwszy odbyła się na nowy boisku szkolnym. Swą obecnością zaszczycili nas przedstawiciele Rady Dzielnicy Rembertów, Akademii Sztuki Wojennej, ZNP oraz NSZZ Solidarność.Uroczystość przygotowali i prowadzili uczniowie klasy III B.Julia Florczak zaśpiewała piosenkę pod tytułem One last time, Paulina Grusiecka wygłosiła wiersz pod tytułem Żegnaj lato.Życzenia samych piątek kierujemy w szczególności do uczniów klas trzecich, którzy w tym roku przystąpią do egzaminów maturalnych. Oby okazały się dla was proste i przystępne i żeby ten ostatni rok w naszej szkole był nie tylko ciężką pracą, ale również przyjemnością i zabawą. Życzymy wam samych setek na maturze.Nie zapomnieliśmy o naszych pierwszoklasistach. Pamiętajcie, że nie taki diabeł straszny, jak go malują i że każdy z nas był kiedyś w pierwszej klasie. Początki na pewno nie będą łatwe, ale wierzymy, że nasza szkoła stanie się Waszą szkołą, a nauka w niej będzie dla Was owocna i przyjemna. Cieszymy się że zasililiście nasze szeregi i będziecie wraz z nami tworzyć dobrą tradycję naszej szkoły. Liczymy, że włączycie się w jej życie, zadziwicie pomysłowością i energią. Po uroczystości, przy dźwiękach piosenki Kabaretu Otto „Wakacje znów będą wakacje” uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami.

Opublikowany przez LI LO im. Tadeusza Kościuszki Wtorek, 4 września 2018

Powiązane posty