Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z przedsięwzięcia Szkolny Dzień Przedsiębiorczości w LILO. Z założenia  Dzień przedsiębiorczości sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.
Organizatorem jest klasa IIc i nauczycie przedsiębiorczości i ekonomii, doradca zawodowy p.Elżbietą Szepietowską-Paluch.
W ramach obchodów  dnia przedsiębiorczości i przedmiotu ekonomia klasa IIc zaprosiła młodszych kolegów z klasy Ic. Uczniowie w ciekawych formach – wywiadu, filmu z nauczycielem naszego liceum, absolwentką naszego liceum i psychologiem współpracującym z LILO,  zaprezentowali zawód nauczyciela, psychologa i menadżera. Osobom udzielającym wywiadu serdecznie dziękujemy za pomoc w realizacji materiału.   
Ogólnopolskim organizatorem projektu jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości a program został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Kolejna akcja już za rok w marcu 2020:)

Powiązane posty