Ministerstwo Obrony Narodowej zaprasza do udziału w akcji pod hasłem „CZERWONE MAKI-BOHATEROM MONTE CASSINO”. Zaśpiewajmy wspólnie tę patriotyczną pieśń, która w trudnych czasach dodawała otuchy Polakom i przypomina o niezłomności żołnierzy 2 Korpusu Polskiego.

Nagraj filmik

Nagraj filmik jak śpiewasz solo, w duecie lub z rodziną pieśń „Czerwone maki na Monte Cassino” – w tempie marsza, bez towarzyszących instrumentów. Załóż słuchawkę i śpiewaj razem z Reprezentacyjnym Zespołem Artystycznym Wojska Polskiego (zobacz wideo pod linkiem poniżej). Filmik nagraj w poziomie, w formacie mp4.

https://www.youtube.com/watch?v=Qnvoxe0YT3c&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3y3WzMbFh3wLvCfu7Qmu2nJ7cf_FK7uGGwc6vAfYy_t9SBqmTkOYzYjso

Prześlij nagranie

Plik do 50 MB wyślij na adres czerwonemaki@mon.gov.pl
Na nagrania czekamy do środy 13 maja 2020 r.
Pierwszych 30 filmików nagrodzimy żołnierskimi plecakami z materiałami promocyjnymi MON i Wojska Polskiego.

Dołącz zgodę

Z całości lub z fragmentu Twojego filmiku chcemy zmontować spot pt. CZERWONE MAKI-BOHATEROM MONTE CASSINO. Dlatego należy wypełnić, podpisać i przesłać emailem wraz z filmikiem skan lub zdjęcie zgody na wykorzystanie nagrania i wizerunku. Oba formularze znajdziesz pod linkiem:

https://www.gov.pl/web/obrona-narodowa/wspolnie-uczcijmy-76-rocznice-bitwy-pod-monte-cassino-i-50-rocznice-smierci-gen-w-andersa

 

Z wyrazami szacunku
Wydział Prasowy
Centrum Operacyjne Ministra Obrony Narodowej
tel.+48 261 840 230

 

Powiązane posty