zdjęcie
Szanowni Państwo,
w związku z gwałtownym wzrostem liczby zakażeń koronawirusem, wdrażamy jako m.st. Warszawa różnorodne działania mające na celu wsparcie osób potrzebujących, seniorów i osób szczególnie narażonych. Jednym z działań, które chcielibyśmy powtórzyć jest apel do mieszkańców Warszawy o sąsiedzkie wsparcie i uważność na osoby potrzebujące pomocy w naszej najbliższej okolicy. Podobna kampania prowadzona była w Warszawie w kwietniu. Jak wiemy, na wiosnę w naszym mieście powstało wiele inicjatyw wspierających sąsiadów i seniorów. Warszawiacy wykazali się ogromnym zaangażowaniem we wzajemną pomoc. Wiele z tych działań kontynuowanych jest do tej pory. W obliczu trudnego czasu, który jest przed nami, chcielibyśmy zachęcić mieszkańców raz jeszcze do takiej postawy.
 
W związku z tym, przesyłam Państwu zestaw materiałów graficzny i zachęcam do ich wykorzystywania. Zawiera on materiały do umieszczenia w mediach społecznościowych, plakaty informacyjne oraz afisze w wersji wygodnej do druku nawet w warunkach domowych, aby wywiesić taka informację na klatce schodowej.
 
Wierzę, że apel ten, skierowany lokalnie w Państwa dzielnicach, z wykorzystaniem Państwa sposobów na dotarcie z informacjami do mieszkańców, będzie miał szczególne znaczenie i najlepszy efekt.
Zwracam się do Państwa z prośbą o udostępnianie tych informacji mieszkańcom i promowanie wśród nich zaangażowania w oddolną pomoc sąsiedzką.
 
Z wyrazami szacunku,
PS. Osoby niepełnoletnie konsultują chęć pomocy z rodzicami.
 
Obraz może zawierać: tekst „PROSTY GEST MA ZNACZENIE z uwagi na ryzyko zarażenia koronawirusem SARS-COV-2 wiele osób starszych oraz z obniżoną odpornością nie powinno opuszczać swoich domów. [ potrzebuje wsparcia i otocz go opieką. Sprawdź, czy ktoś w Twoim otoczeniu BĄDŹ TYM, ΝΑ KOGO MOŻNA LICZYĆ warszawa19115.pl/koronawirus warszawa pl/ koronawirus 115”
 
 
 
 
 
 

Powiązane posty