RembART FESTIWAL 2021
Zapraszamy na RembART FESTIWAL 2021
RembART FESTIWAL 2021 to cykl 12 plenerowych wydarzeń kulturalnych, o zróżnicowanym charakterze. Zaprosimy mieszkańców Rembertowa na koncerty, spektakle i monodramy aktorskie, a także na występy kabaretowe. W Rembertowie pojawią się m.in.: Stanisław Soyka, Marek Majewski, Kabaret Jurki, Kabaret Świerszczychrząszcz, Agnieszka Przepiórska, Paweł Burczyk,aktorzy Teatru Rampa, Krzysztof Daukszewicz. Podczas koncertów spotkamy się także z zespołem „Animato”, który wykona przeboje muzyczne w niespotykanych opracowaniach na koncertowe harmonijki ustne. Zespół Mieszko Brass Band zabierze nas w podróż dookoła świata w rytmie jazzu i big bandu. Wyskoczymy także na chwilę na Kubę, podczas występu zespołu TripulatonCubana. Bądźcie z nami!
Pierwsze spotkanie – Markiem Majewskim Trio – już 26 maja – w Dzień Matki. Start o godz. 18.30. Wszystkie wydarzenia transmitowane będą na profilu dzielnicy Rembertów na facebooku oraz na kanale na Youtube. Nagrania występów dostępne będą przez 24h w mediach społecznościowych dzielnicy Rembertów. Tutaj podamy także informację o możliwości udziału publiczności w wydarzeniach. Zachęcamy do śledzenia profilu Dzielnicy Rembertów na facebooku. A także do potwierdzenia udziału w wydarzeniu RembART FESTIWAL 2021 pod linkiem https://fb.me/e/qma2pgCQ0
 
W lipcu i w sierpniu zapraszamy na seanse pod chmurką. Kino plenerowe ruszy 20 lipca. W tym roku seanse będą się odbywały w wybrane dni tygodnia, ok. godz. 21, w następujących lokalizacjach:
– na parkingu Urzędu Dzielnicy Rembertów, al. gen. Chruściela 28 w Warszawie;
– przy Domu Kultury Wygoda, ul. Koniecpolska 14;
– przy Domu Kultury Rembertów, al. Komandosów 8.
Planujemy 12 seansów pod chmurką, po 4 filmy w każdym z miejsc. W ankiecie mieszkańcy wybrali tematykę tegorocznych pokazów filmowych:
1. Kino Woodego Allena
2. Muzyczne emocje
3. Cinema Italiano
Projekt kina plenerowego realizowany jest z Budżetu Obywatelskiego 2021.
ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO UDZIAŁU W NASZYCH WYDARZENIACH!
HARMONOGRAM RembART FESTIWAL 2021
WSZYSTKIE WYDARZENIA ROZPOCZYNAJĄ SIĘ O GODZ. 18.30 
 
 
 

Powiązane posty