Dyrektor szkoły:

mgr Elżbieta Szepietowska-Paluch

Wicedyrektor szkoły:

mgr Magdalena Kosiorek

 Przedmiot
 Imię i nazwisko
adres e-mial
 język polski mgr Joanna Dąbrowska
mgr Ewa Filipowicz
dr Elżbieta Krasnodębska
mgr Anna Janik-Szewczyk
mgr Małgorzata Wiśniewska
mgr Agnieszka Łagodowska
dabrowska.j@lilo.edu.pl
filipowicz.e@lilo.edu.pl
krasnodebska.e@lilo.edu.pl
janik.a@lilo.edu.pl
wisniewska.m@lilo.edu.pl
lagowska.a@lilo.edu.pl
sztuka wystąpień publicznych mgr Joanna Dąbrowska dabrowska.j@lilo.edu.pl
historia,
historia i teraźniejszość
mgr Dorota Gardzielik
mgr Anna Abramowska
mgr Andrzej Sterniczuk
mgr Paweł Woźnica
gardzielik.d@lilo.edu.pl
abramowska.a@lilo.edu.pl
sterniczuk.a@lilo.edu.pl
woznica.p@lilo.edu.pl
wiedza o społeczeństwie

mgr Dorota Gardzielik
mgr Magdalena Kosiorek
mgr Andrzej Sterniczuk

mgr Anna Abramowska

gardzielik.d@lilo.edu.pl
kosiorek.m@lilo.edu.pl
sterniczuk.a@lilo.edu.pl

abramowska.a@lilo.edu.pl

język angielski

dr Przemysław Konopka
mgr Monika Pastuszka
mgr Sylwia Waśniewska
mgr Biernat Michał
mgr Aleksandra Wróblewska
mgr Witold Sokołowski

konopka.p@lilo.edu.pl
pastuszka.m@lilo.edu.pl
wasniewska.s@lilo.edu.pl
biernat.m@lilo.edu.pl
wroblewska.a@lilo.edu.pl
sokolowski.w@lilo.edu.pl

język hiszpański mgr Paulina Skiba
dr s. Jolanta Hernik
skiba.p@lilo.edu.pl
hernik.j@lilo.edu.pl
język niemiecki mgr Magdalena Bomba
mgr Beata Drabarz
bomba.m@lilo.edu.pl
drabarz.b@lilo.edu.pl
język rosyjski mgr Joanna Centkowska centkowska.j@lilo.edu.pl
matematyka mgr Agnieszka Banaszewska
mgr Anna Komorowska
mgr Laura Porretta-Brandyk
mgr Irena Wronka
mgr Izabella Wysocka
mgr Mateusz Trubiłowicz
banaszewska.a@lilo.edu.pl
komorowska.a@lilo.edu.pl
porretta.l@lilo.edu.pl
wronka.i@lilo.edu.pl
wysocka.i@lilo.edu.pl
trubilowicz.m@lilo.edu.pl
geografia mgr Bożena Wakuła
mgr Leszek Salamoński
wakula.b@lilo.edu.pl
salamonski.l@lilo.edu.pl
podstawy przedsiębiorczości

mgr Elżbieta Szepietowska-Paluch

mgr Leszek Salamoński

dyrektor@lilo.edu.pl

salamonski.l@lilo.edu.pl

informatyka mgr Marta Grzeszczak
mgr Małgorzata Kobierska
grzeszczak.m@lilo.edu.pl
kobierska.m@lilo.edu.pl
fizyka

mgr Agnieszka Banaszewska

mgr Urszula Lindstedt-Waligórska

dr Paweł Łuczak

banaszewska.a@lilo.edu.pl

lindstedt.u@lilo.edu.pl

luczak.p@lilo.edu.pl

biologia, przyroda mgr Joanna Płomińska
mgr Małgorzata Wilanowska-Barnaś
plominska.j@lilo.edu.pl
wilanowska.m@lilo.edu.pl
chemia mgr Bogusława Dmowska
mgr Aleksandra Miązek
dmowska.b@lilo.edu.pl
miazek.a@lilo.edu.pl
edukacja dla bezpieczeństwa
edukacja wojskowa
ratownictwo medyczne
mgr Adam Matyja matyja.a@lilo.edu.pl
wychowanie fizyczne mgr Joanna Centkowska
mgr Mateusz Czubarowicz 
mgr Adam Matyja
mgr Bogusława Dmowska
mgr Ewelina Kozłowska
mgr Jerzy Świnoga
mgr Marcin Łodykowski

centkowska.j@lilo.edu.pl
czubarowicz.m@lilo.edu.pl
matyja.a@lilo.edu.pl
dmowska.b@lilo.edu.pl
kozlowska.e@lilo.edu.pl
swinoga.j@lilo.edu.pl
lodykowski.m@lilo.edu.pl

     
religia dr s. Jolanta Hernik
mgr Ks. Filip Zgódka
hernik.j@lilo.edu.pl
zgodka.f@lilo.edu.pl
etyka, filozofia mgr Anna Lorek-Maciejuk lorek.a@lilo.edu.pl
biblioteka

mgr Grażyna Szymczyk
mgr Katarzyna Kostka

szymczyk.g@lilo.edu.pl
kostka.k@lilo.edu.pl

doradca zawodowy mgr Elżbieta Szepietowska-Paluch dyrektor@lilo.edu.pl

psycholog

pedagog

pedagog specjalny

mgr Anna Podgórska

 

mgr Katarzyna Madalińska-Zając

mgr Agnieszka Szelest

podgorska.a@lilo.edu.pl

madalinska.k@lilo.edu.pl

szelest.a@lilo.edu.pl